HALİT METAL KİMDİR?

Turistik tesisler, restoranlar, hastaneler, askeri tesisler, okullar, fabrikalar vb. Toplu yaşam alanlarındaki endüstriyel mutfak ve ekipmanları konusunda uzman olan şirketimiz HALİT METAL Endüstriyel Mutfak Ekipmanları 1979 yılında Halit ULUERGÜVEN tarafından KÜTAHYA’da kurulmuştur. Sektörde 41. yılını dolduran HALİT METAL, günümüzde endüstriyel mutfak sektöründe ülkemizin öncü kuruluşlarındandır. 1979 senesinde sektörle ilk defa tanışan firmamız yaklaşık 200 m² lik bir atölyede çalışmalarına başlamış, yıllar içinde kaliteli iş gücünü ve ürün çeşitliliğini arttırarak, ulusal ve uluslararası alanda kendini ispatlayıp 2006 yılında şuanda hizmet verdiğimiz KÜTAHYA 1. ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ’ndeki Fabrikamıza taşınmıştır.

VİZYONUMUZ

Mutfak ekipmanlarında ürünleri tercih edilen ve müşterilerimizle güven içinde iletişime geçen ulusal / uluslararası markalardan biri olmak istiyoruz.

GÖREVİMİZ

Ürün ve hizmet sunumu üzerine şekillenen kalite standartları ile çözüm odaklı değerler üreterek firmamızı büyütmek istiyoruz.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Nitelikli ürün ve hizmetlerin kalifiye elemanlar tarafından sunulduğunun bilincindeyiz ve personelimizi ürün ve hizmet güvencesi olarak kabul ederiz.

YÖNETİM POLİTİKAMIZ

Her türden deneyimden yararlanmanın önemine inanarak, geleceğin yolu ve çözüm süreci için ortak vizyonu temel alıyoruz.

İLETİŞİM POLİTİKAMIZ

Doğruluk, dürüstlük ve şeffaflık ilkeleri çerçevesinde herkese adil, saygılı ve önsezisiz davranmayı iletişimimizin vazgeçilmez bir parçası olarak görüyoruz.

İŞ ARKADAŞLARIMIZLA İLİŞKİLERİMİZ

Tam motivasyona sahip, kendine güvenen ve kendini ilgilendiren personelin başarının anahtarı olduğuna inanıyoruz. Tecrübe ve bilgilerimizi iş arkadaşlarımızla paylaşıyor, iş yapma sürecinde ekip ruhuna uymanın önemine inanıyoruz. Hedeflere ulaşmak, görevine bağlı, işini benimseyen ve çözüm odaklı yaklaşım gösteren işveren ile mümkün görüyoruz. Personelimiz arasında ayrım yapmıyoruz ve eğitimlerini desteklemeyi kurumsal gelişimin ön koşulu olarak görüyoruz.

MÜŞTERİ İLİŞKİLERİMİZ

Bir güvene ihanet etmiyoruz ve sözümüzü zamanında tutmayı bir görev olarak kabul ediyoruz. Öncelikli odak noktamız satış öncesi ve satış sonrası müşteri memnuniyetidir.